• Čeština
  • Polski
  • English
Novinka!

Máte chuť na voňavou ranní kávu nebo čaj?
Dopřejte si u nás snídani!
Denně od 7 hodin.

počítadlo.abz.cz
Gallery
Planujecie wesele w pięknym zabytkowym budynku_ konkurs soutěž Dzień Matki

Restaurace

Restaurace „Pod Zeleným dubem“ se nachází na hranici české a polské části Slezska a proto u nás můžete ochutnat tradiční jídla české, polské i slezské kuchyně. Spojujeme Slezsko, Łączymy Śląsk.

Restaurace je v provozu 7 dní v týdnu od 11 do 22 hodin, od pondělí do pátku nabízíme polední menu. Zakládáme si na prvotřídních potravinách a na jejich kvalitě, klademe důraz na poctivou domácí kuchyni. Kapacita restaurace je 112 hostů.

ImageSpecialitou restaurace Pod Zeleným dubem je naše domácí pivo Oderberg, nefiltrovaný nepasterizovaný 12° ležák. Pivo má v názvu dobové pojmenování Bohumína, v jeho logu je starý hraniční most přes Odru (původní název Jubilejní most císaře Františka Josefa) s pohledem na Starý Bohumín, kde se secesní dům Pod Zeleným dubem nachází. Zakoupíte u nás také upomínkové předměty s logem piva Oderberg.

Jsme nekuřáckou restaurací a myslíme i na naše nejmenší. Součástí restaurace je dětský koutek s hračkami, mininábytkem a malou, stylově vybavenou dětskou kuchyňkou, kde může fantazie Vaší ratolesti pracovat naplno.

NOVINKA! Denně od 7 hodin snídaně pro veřejnost formou rautu.

U nás můžete také objednat cateringové sestavy. Vámi vybrané pokrmy dodáme ve smluvený čas na učenou adresu. Existuje také možnost osobního odběru.

Jídelní lístek Pod Zeleným dubem 2018

Pro ty, kteří si chtějí užít jídlo z naší restaurace v pohodlí svého domova, jsme připravili cateringové sestavy, které lze objednat telefonicky 555 506 606 :

Catering Pod Zeleným dubem

 

 

Rezervace, objednávky

Rezervace stolů v restauraci na tel.
(CZ) +420 555 506 606,
(PL) +48 731 002 239
hotel@podzelenym.cz
Plánování a objednávky oslav: +420 420 731 288 367, +420 731 414 249