Łączymy Śląsk,


Spojujeme Slezsko

Pod Zeleným dubem - Hotel a restaurace

Hotel a restauraci Pod Zeleným dubem najdete v historickém jádru Starého Bohumína (Bohumína), na hranici Česka a Polska, jen asi osm minut cesty od Ostravy. Jsme tříhvězdičkovým hotelem a navazujeme na tradici zájezdního hostince, jehož historie sahá až do 17. století. 

VÍce

Aktuality


 

 

Vážení hosté,

vzhledem k opatřením vlády České republiky je restaurace přístupná pouze hotelovým hostům. 

V současné době máte možnost si objednat jídlo s sebou. Od 11 do 14:00 si můžete vybírat z poledního menu, které naleznete na našem FB nebo na webu menicka.cz. V čase od 14 do 20:00 je Vám k dispozici i zbytek našeho jídelního lístku. 

Pokud si chcete u jídla posedět, rádi bychom Vás pozvali do naší druhé restaurace v Zámku Chalupki, která se nachází hned za mostem. Restaurace je otevřená od 11:30 do 21:00. 

Děkujeme za pochopení 

Vážení hosté!

Pokud plánujete návštěvu naší restaurace - obzvláště o víkendech a svátcích - doporučujeme Vám ověřit si telefonicky, zda-li pro Vás máme ještě volný stůl.

Děkujeme a těšíme se na Vás.

Svatby

Zabýváme se organizací svateb. Díky naší dvacetileté zkušenosti Váš den D bude nezapomenutelný.

Více

Pivní a hudební lázně Oderberg

Pivní a hudební lázně Oderberg přináší očistu těla i duše, odpočinek a relax.

Více

Oslavy

Ať už plánujete menší posezení nebo velkou akci, postaráme se o to, abyste tento den mohli slavit bez jakýchkoliv starostí.

Více

Restaurace

Naše restaurace Vám nabízí možnost nejen příjemně strávit čas se svými blízkými, ale také ochutnat speciality české, polské a slezské kuchyně.

 

Více