Svatby

Užijte si svůj velký den v pohodlí, v okouzlujícím prostředí a s profesionály.
S pořádáním svateb svatebních hostin máme více jak dvacetiletou zkušenost. Nezapomenutelný „Den D“ jsme připravili stovkám spokojených polských a českých zákazníků. Nabízíme možnost uspořádání svatebního obřadu v prostorech společenského sálu a poskytujeme akční ceny ubytování pro hosty.

Velký sál s kapacitou až 180 lidí a menší pro 50 v kombinaci s kouzlem historické budovy jsou správnou volbou.

Proč svatbu a svatební hostinu právě u nás?

Podívejte se na naši svatební nabídku: SVATEBNÍ NABÍDKA

Objednávky:

informace, plánování, objednávky:
tel.  +420 731 288 367
mail: oslavy@podzelenym.cz

Napsali o nás:

Rostik Dajč, 12.8.2019

Měli jsme zde svatební hostinu a musíme říct, že jsme rádi, že jsme vybrali právě toto místo. Prostory penzionu jsou jako stvořené pro takovéto akce - a navíc nám prostory nádherně vyzdobili - tudíž na jedničku. A co se týká hostiny - tak bez jediné připomínky! Velice chutné, velké množství a k tomu výborná obsluha. Takže za nás určitě 5*. Děkujeme!!!

Veronika Nováková, 26.10.2019

Rádi bychom poděkovali celému personálu za skvělou organizaci naši svatby. Velké díky patří především paní Parszewské za vstřícnost a ochotu během příprav a vyhovění všem našim požadavkům. Uvítání, krásně připravená svatební tabule, výborné jídlo, výzdoba i obsluha - vše na jedničku. Všichni hosté si tohle místo pochvalovali, včetně parku kolem zámečku i možnosti ubytování. Na svatbu, oslavu nebo jen večeři v restauraci zámeček rozhodně doporučujeme.

Iva Fellerová Palkovská, 18.11.2017

Naše svatební hostina Pod Zeleným dubem byla skvělá, jídlo bylo výborné, příjemná obsluha. Velmi si ceníme také toho, že nebyl problém připravit bezlepkové a vegetariánské menu se vším všudy.

Pavla Kořínková, 16. 7. 2017

Děkujeme celému personálu Pod zeleným dubem za uspořádání nezapomenutelné svatební hostiny. Byli jsme velice spokojeni s obsluhou, jídlem, ubytováním, výzdobou, prostě se vším. Všichni byli moc milí, vstřícní a ochotní. Ať se Vám daří, jste jedničky! :) Pavla a Jakub Kořínkovi