Hotel Pod Zeleným dubem v Bohumíně hodnocení

Svatby

Užijte si svůj velký den v pohodlí, v okouzlujícím prostředí a s profesionály.
S pořádáním svateb svatebních hostin máme více jak dvacetiletou zkušenost. Nezapomenutelný „Den D“ jsme připravili stovkám spokojených zákazníků. Nabízíme možnost uspořádání svatebního obřadu v prostorech společenského sálu a poskytujeme akční ceny ubytování pro hosty.

Velký sál s kapacitou až 180 lidí a menší pro 30 v kombinaci s kouzlem historické budovy jsou správnou volbou.

Proč svatbu a svatební hostinu právě u nás?

Podívejte se na naši svatební nabídku:  SVATEBNÍ NABÍDKA

Organizujeme svatby až pro 30 až 180 osob, které pořádáme ve stylových, klimatizovaných interiérech.
Svatba Pod Zeleným Dubem jsou profesionální služby za skvělé ceny!

Objednávky, plánování, další ​informace:

Zuzana Friedlová, event manager
tel.  +420 731 288 367 (volejte od 8 do 18 hod.), pokud se nemůžete dovolat - napište esemesku, ozveme se
mail: event@podzelenym.cz

UPOZORNĚNÍ - na prohlídku sálu je nutno se domluvit předem (emailem nebo telefonicky).

Napsali o nás:

Rostik Dajč

Měli jsme zde svatební hostinu a musíme říct, že jsme rádi, že jsme vybrali právě toto místo. Prostory penzionu jsou jako stvořené pro takovéto akce - a navíc nám prostory nádherně vyzdobili - tudíž na jedničku. A co se týká hostiny - tak bez jediné připomínky! Velice chutné, velké množství a k tomu výborná obsluha. Takže za nás určitě 5*. Děkujeme!!!

Veronika Nováková

Rádi bychom poděkovali celému personálu za skvělou organizaci naši svatby. Velké díky patří především paní Parszewské za vstřícnost a ochotu během příprav a vyhovění všem našim požadavkům. Uvítání, krásně připravená svatební tabule, výborné jídlo, výzdoba i obsluha - vše na jedničku. Všichni hosté si tohle místo pochvalovali, včetně parku kolem zámečku i možnosti ubytování. Na svatbu, oslavu nebo jen večeři v restauraci zámeček rozhodně doporučujeme.

Iva Fellerová Palkovská

Naše svatební hostina Pod Zeleným dubem byla skvělá, jídlo bylo výborné, příjemná obsluha. Velmi si ceníme také toho, že nebyl problém připravit bezlepkové a vegetariánské menu se vším všudy.

Pavla Kořínková

Děkujeme celému personálu Pod zeleným dubem za uspořádání nezapomenutelné svatební hostiny. Byli jsme velice spokojeni s obsluhou, jídlem, ubytováním, výzdobou, prostě se vším. Všichni byli moc milí, vstřícní a ochotní. Ať se Vám daří, jste jedničky! :) Pavla a Jakub Kořínkovi