Hotel Pod Zeleným dubem v Bohumíně hodnocení

Svatby

Užijte si svůj velký den v pohodlí, v okouzlujícím prostředí a s profesionály.
S pořádáním svateb svatebních hostin máme více jak dvacetiletou zkušenost. Nezapomenutelný „Den D“ jsme připravili stovkám spokojených zákazníků. Nabízíme možnost uspořádání svatebního obřadu v prostorech společenského sálu a poskytujeme akční ceny ubytování pro hosty.

Velký sál s kapacitou až 170 lidí a menší pro 30 v kombinaci s kouzlem historické budovy jsou správnou volbou.

Proč svatbu a svatební hostinu právě u nás?

Podívejte se na naši svatební nabídku:  SVATEBNÍ NABÍDKA

Organizujeme svatby pro 30 až 170 osob, které pořádáme ve stylových, klimatizovaných interiérech.
Svatba Pod Zeleným Dubem jsou profesionální služby za skvělé ceny!


Čekají na vás poslední volné LUKRATIVNÍ termíny v roce 2024:

Září: 20.9. (last minute) 
Říjen: 18.10.
Listopad: 15.11. (zimní svatba)
prosinec: 6.12., 7.12., 21.12 (zimní svatba) 

 

Objednávky, plánování, další ​informace:

Zuzana Friedlová, event manager
tel.  +420 731 288 367 (volejte od 8 do 18 hod.), pokud se nemůžete dovolat - napište esemesku, ozveme se
mail: event@podzelenym.cz

 

Instagram Pod Zeleným dubem

Instagram Other.berg flowers

 

 

 

Napsali o nás:

Světlana Ondryášová

Chtěla bych jménem mým i mého manžela poděkovat za nejlépe prožitou svatbu, jakou jsme si jen mohli přát. Vše bylo do puntíku od začátku do konce přesně připravené, o nic jsme se pořádně nemuseli starat. Konkrétněji teda musím poděkovat paní Zuzance, která nás milé přivítala a vytvářela pohodovou atmosféru jak jen mohla. Dále pak kuchyni, která měla všechny pokrmy připravené na jedničku s hvězdičkou- a to nám chodili postupně říkat všichni hosté! Nesmíme zapomenout také na obsluhu, která byla po celou dobu příjemná a nápomocná. Vše do posledního koláčku nám pěkně zabalili a připravili na cestu dom. Chci vyzdvihnout také kvalitu hotelových služeb-konkrétně dětský koutek a hlavně také pokoje. Vše bylo připravené, čisté. Líp jsme si nemohli vybrat. Z celého srdce vám děkujeme .Váš podnik navždy v našem srdci. Místo kde se rádi budeme vracet.

Moňa Ožanová

Moc děkujeme za úžasně připravenou svatbu celému týmu restaurace Pod Zeleným dubem díky, bylo naprosto profesionální a perfektní jídlo zcela neskutečně dobré, paní manažerka s paní recepční, prostě ty nejlepší, doporučujeme na 100 %

Martin Janíček

Měli jsme zde svatbu. Domluva s paní event managerkou bezchybná, obsluha po celé odpoledne a noc výborná a jídlo nemělo chybu. Poklona celé kuchyni. Prostory sálu jsou pěkné a výzdoba byla vkusná.

Adam Lubojacky

Krásné místo, laskavý personál, výborné jídlo, hezké ubytování, perfektní spolupráce při přípravě naší svatby.. prostě jen samá pozitiva! Můžeme všem jen doporučit. Pro pořádání svatby, večírku nebo oslav je to ideální místo. Jídlo, které dostanete si stoprocentně vychutnáte a užijete. Při poměru služeb, které dostanete, a ceny, kterou zaplatíte, se bude konkurence hledat jen velice těžko. Děkujeme ještě jednou za vše :)

Hanka Malcharova

Proběhl tady náš svatební den a byl naprosto perfektní! Velké díky patří paní Zuzance, která se o nás starala celý den a i dny před tím, kdy jsme řešili všechny detaily. Prošli jsme hodně míst v okolí, ale toto místo předčilo naše očekávání. Výzdoba byla přesně podle našich představ. Také květinová výzdoba, která byla zajištěna místem, byla nádherná. Jídlo bylo výborné a bylo ho stále dost. Všem požadavkům bylo vyhověno a vše se dalo zařídit :) pokoje byly pohodlné a prostorné. Samotné prostory jsou elegantní a ohromující. Všichni hosté byli spokojeni a několikrát nám zopakovali, že to byla ta nejlepší svatba, na které byli :) takže za nás určitě doporučujeme! A ještě jednou děkujeme, Vlachovi.

Rostik Dajč

Měli jsme zde svatební hostinu a musíme říct, že jsme rádi, že jsme vybrali právě toto místo. Prostory penzionu jsou jako stvořené pro takovéto akce - a navíc nám prostory nádherně vyzdobili - tudíž na jedničku. A co se týká hostiny - tak bez jediné připomínky! Velice chutné, velké množství a k tomu výborná obsluha. Takže za nás určitě 5*. Děkujeme!!!

Veronika Nováková

Rádi bychom poděkovali celému personálu za skvělou organizaci naši svatby. Velké díky patří především paní Parszewské za vstřícnost a ochotu během příprav a vyhovění všem našim požadavkům. Uvítání, krásně připravená svatební tabule, výborné jídlo, výzdoba i obsluha - vše na jedničku. Všichni hosté si tohle místo pochvalovali, včetně parku kolem zámečku i možnosti ubytování. Na svatbu, oslavu nebo jen večeři v restauraci zámeček rozhodně doporučujeme.

Iva Fellerová Palkovská

Naše svatební hostina Pod Zeleným dubem byla skvělá, jídlo bylo výborné, příjemná obsluha. Velmi si ceníme také toho, že nebyl problém připravit bezlepkové a vegetariánské menu se vším všudy.

Pavla Kořínková

Děkujeme celému personálu Pod zeleným dubem za uspořádání nezapomenutelné svatební hostiny. Byli jsme velice spokojeni s obsluhou, jídlem, ubytováním, výzdobou, prostě se vším. Všichni byli moc milí, vstřícní a ochotní. Ať se Vám daří, jste jedničky! :) Pavla a Jakub Kořínkovi